Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Andrychów
SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Cordia Plus A.D. Studniccy S.J.
Andrychów
praca stacjonarna
4835 dni temu

Ogłoszenie numer: 154011, z dnia 2011-06-23

Cordia Plus jest obecna na polskim rynku od 2000 roku, a prężny rozwój i niezwykła innowacyjność zapewniły jej stabilną pozycję i renomę.  Firma nieustannie poszerza krąg odbiorców, ekspansywnie wkraczając ze swą ofertą na kolejne europejskie rynki, czyniąc markę rozpoznawalną, kojarzoną z wysoką jakością produktów i kompleksową obsługą klienta

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów

Opis stanowiska

  • Koordynacja i nadzór ważnych dla jakości zadań w ramach zarządzania systemem jakości.
  • Kontrola jakości procesów produkcyjnych.
  • Opracowanie dokumentacji dopuszczenia do produkcji (produktu/procesu).
  • Tworzenie raportów i analiz jakościowych.
  • Kontakt z klientami i dostawcami w zakresie problematyki jakościowej.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale jakości.
  • Niezbędna znajomość procedur i narzędzi jakościowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Dobre i stabilne warunki pracy w renomowanej rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć.
  • Szanse na rozwój kariery zawodowej.