Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Floty Warszawa
Specjalista ds. zarządzania flotą

Panek S.A
Warszawa
praca stacjonarna
3480 dni temu

Ogłoszenie numer: 590546, z dnia 2015-01-05

Panek S.A

Ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów PANEK S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa floty,
  • likwidacja szkód,
  • obsługa bieżąca w zakresie zamówień samochodów,
  • sprzedaż samochodów,
  • negocjacje cen, wybór najkorzystniejszych ofert,
  • przygotowywanie raportów, zestawień,
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 2 lata,
  • zarządzanie flotą minimum 100 aut,
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Word, Excel),
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.