Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. zarządzania flotą samochodową

Grupa Hunters. sp z o. o.
wielkopolskie, Poznań, Grodzisk Wlkp.
praca stacjonarna
4933 dni temu

Firmą działająca na rynku od 1990 roku., z siedzibą w Grodzisku Wlkp poszukuje osobę na stanowisko: starszy specjalista ds. zarządzania flotą samochodową. Już dziś masz okazje wesprzeć nasz Zespół jako:

Miejsce pracy: Poznań, Grodzisk Wlkp.

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces zakupu, wymiany, odsprzedaży i koordynacji serwisu samochodów spółki. W szczególności oznacza to:

  • wybór i współpracę z serwsami w zakresie napraw i przeglądów,
  • doradztwo techniczne i audyt punktów napraw,
  • planowanie i realizację zakupu nowych samochodów i wymiany floty samochodowej, w tym procesu odsprzedaży,
  • czynności administracyjne związane z rejestracją samochodów i prowadzeniem ewidencji floty,
  • współpracę z towarzystwem ubezpieczeniowym w zakresie ubezpieczeń OC i AC floty,
  • wdrażanie standardów i procesów optymalizujących wykorzystanie floty samochodowej minimilizujące szkodowość, przynoszących oszczędności firmie.

Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym,
  • doświadczenie na podonym stanowisku, w tym we współpracy z dealerami samochodowymi, serwisami, punktami naprawe,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B + ewentualnie E.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych.