Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA FLOTĄ POJAZDÓW

Auto Watin s.j.
wielkopolskie, Jelonek k. Poznania
praca stacjonarna
4907 dni temu

Autoryzowany Dealer Ford i Hyundai w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelonek k. Poznania

Nr Ref.: ZFL/04/2011

Zadania:
  • Administrowanie flotą pojazdów
  • Nadzór nad  eksploatacją i optymalizacją kosztów floty
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych
  • Doskonała organizacja pracy
  • Skrupulatność, samodzielność, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne bądź wyższe kierunkowe (mile widziany Uniwersytet Techniczny)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji