Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Andrychów
SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

Cordia Plus A.D. Studniccy S.J.
Andrychów
praca stacjonarna
4825 dni temu

Ogłoszenie numer: 150464, z dnia 2011-05-30

Cordia Plus jest obecna na polskim rynku od 2000 roku, a prężny rozwój i niezwykła innowacyjność zapewniły jej stabilną pozycję i renomę.  Firma nieustannie poszerza krąg odbiorców, ekspansywnie wkraczając ze swą ofertą na kolejne europejskie rynki, czyniąc markę rozpoznawalną, kojarzoną z wysoką jakością produktów i kompleksową obsługą klienta

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów

Opis stanowiska

  • Negocjowanie warunków zakupów
  • Wybór oferentów dostaw
  • Utrzymywanie stałych i dobrych relacji z dostawcami oraz pozyskiwanie nowych
  • Składanie zamówień oraz koordynacja ich realizacji

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Dobre i stabilne warunki pracy w renomowanej rozwijającej się firmie.