Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Opoczno
SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - TŁUMACZ

CERAMIKA PARADYŻ sp. z o.o.
Opoczno
praca stacjonarna
4892 dni temu
paradyz_top111.jpg

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą z polskim kapitałem, obejmującą firmy Ceramika Paradyż Sp. z o. o. i Paradyż Sp. z o. o. Istniejemy od 1989 roku. Od lat nasza firma jest liderem w branży ceramicznej i kuźnią kadr. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników. W pięciu nowoczesnych zakładach produkujemy płytki ceramiczne, wykorzystując zaawansowane technologie oraz najnowsze rozwiązania w biznesie. Jesteśmy laureatem ogólnopolskiego programu certyfikującego - Inwestor w Kapitał Ludzki 2009 oraz laureatem konkursu Lider Informatyki 2009 w kategorii Przemysł. Od zawsze dbamy o zaspokojenie potrzeb naszych klientów – zarówno w Polsce, jak i w około 40 innych krajach na świecie.

  • Znasz biegle język angielski?
  • Potrafisz negocjować?
  • Motywują Cię wyzwania?...

Jeżeli odpowiedziałeś 3 x tak, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Opoczno

Zadania:
  • Realizacja zamówień zagranicznych.
  • Organizowanie transportu i zlecanie przewozów na zewnątrz.
  • Poszukiwanie nowych dostawców, analiza rynku i zbieranie ofert.
  • Negocjacje z dostawcami materiałów, surowców, części zamiennych i usług.
  • Weryfikacja i kontrola realizacji zamówień.
  • Kontrola kosztów zakupów we własnym obszarze działania.
  • Koordynowanie rozładunku dostaw.
  • Wprowadzanie do systemu nowych pozycji magazynowych i nowych dostawców.
  • Sporządzanie deklaracji Intrastat oraz zlecanie odpraw celnych materiałów spoza UE.
  • Tłumaczenia, w zależności od bieżących potrzeb.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub logistycznym.
  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalistycznym w obszarze zaopatrzenia lub transportu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
  • Bardzo dobra znajomości programu Word, Excel i Power Point.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność planowania realizacji zadań i umiejętność negocjowania.
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Rozwijanie znajomości języków obcych.
  • Pracę w nowoczesnej firmie o silnej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start".
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych.
paradyz_bot.jpg