Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA SUROWCOWO-MATERIAŁOWEGO

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
6433 dni temu

Ogłoszenie numer: 24808, z dnia 2006-12-05

Wiodąca polska firma kosmetyczna, specjalizująca się w kosmetykach pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz w preparatach do opalania.

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

-współtworzenie planu zakupów i zamówień w oparciu o plany sprzedaży na podstawie bieżącej analizy ilościowo-wartościowej zapasów surowców i materiałów, -uzgadnianie z dostawcami warunów dostaw, -składanie zamówień na materiały i surowce do produkcji, nadzór nad ich realizacją, -poszukiwanie dostawców surowców, materiałów i usług, zbieranie ofert, -prowadzenie spraw związanych z reklamacjami, -współpraca z firmami spedycyjnymi, -prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

-znajomość języka angielskiego, -3 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej, -dobra znajomość MS Office (Word, Excel), -wykształcenie wyższe, -prawo jazdy.

Oferujemy

-stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej firmie.