Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. zaopatrzenia przemysłu / handlu

Przedsiebiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4479 dni temu

Ogłoszenie numer: 205270, z dnia 2012-05-11

Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o. to w stu procentach Polska firma o prawie 20 letnich praktykach i doświadczeniu.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: PHZP/04/DOL/2012

Opis stanowiska

Jeżeli
jesteś dynamiczny, kontaktowy, otwarty na wiedzę,
chcesz rozwijać swoje umiejętności w młodym zespole,
chcesz osiągnąć sukces i stabilizację,

Wymagania

  • Doświadczenie Handlowe (mile widziane w branży: narzędziowej, zaopatrzenia przemysłu, samochodowej, obróbka skrawaniem, chemia);
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność negocjacji oraz pracy w zespole;
  • Samodzielność działania;
  • Dyspozycyjność;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Niekaralność;
  • Odwaga;
  • Poczucie humoru;
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoką premię zależną od wyników sprzedaży;
  • Telefon i samochód służbowy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w młodym zespole.