Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Ruda
Specjalista Ds.Zaopatrzenia I Gosp. Magazynowej

Work Express Sp.zo.o.
Ruda, Ruda Śl.
praca stacjonarna
6811 dni temu

Ogłoszenie numer: 17563, z dnia 2006-01-24

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Ruda, Ruda Śl.

Nr Ref.: 5183/P/ZA/WE

Opis stanowiska

- zaopatrzenie produkcji w środki spawalnicze i części zamienne, - kontakty z dostawcami, - sporządzanie zapytań ofertowych, - organizacja transportów krajowych i zagranicznych, - wdrożenie gospodarki magazynowej, - budowanie kontaktów w zakresie zakupu stali w Polsce, - utrzymywanie kontaktów z biurem sprzedaży w Niemczech.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne, - doświadczenie w przemyśle ciężkim (spawalnictwo, hutnictwo) min. 3 lata, - biegła znajomość języka niemieckiego, - znajomość technologii obróbki metalu i techniki spawalnictwa, - znajomość zasad gospodarki magazynowej, - mile widziane kontakty na rynku stali.

Oferujemy

Praca w niemieckiej firmie, rozwijającej się na rynku polskim.