Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Specjalista ds. zamówień publicznych

Inplus Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
5412 dni temu

Ogłoszenie numer: 74841, z dnia 2009-09-21

Jednostkom samorządowym oferujemy współpracę w zakresie planowania przestrzennego i zarządzania strategicznego. Proponowane przez nas kompleksowe podejście umożliwia dogłębną diagnozę jednostki samorządowej, zapewnia spójność opracowywanych dokumentów strategicznych oraz efektywne wykorzystanie dostępnych instrumentów finansowych wraz z kontrolą ich wydatkowania. Obsługujemy podmioty prywatne w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości. Pomagamy w zmianie przeznaczenia terenu, usuwamy wady prawne nieruchomości. Określamy wartość nieruchomości
z uwzględnieniem założonych scenariuszy inwestycji i biorąc pod uwagę czynniki ryzyka z nimi związane.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • analiza rynku przetargów publicznych,
  • analiza specyfikacji przetargowych (SIWZ)
  • przygotowywanie ofert
  • realizacja działań niezbędnych do przygotowania i realizacji przetargów z obszaru prawnego, formalnego, organizacyjnego i biznesowego
  • tworzenie umów konsorcjum
  • współpraca z partnerami z konsorcjów
  • analiza umów z zamawiającymi pod względem formalno prawnym
  • raportowanie dotyczące potencjalnych zamówień i trendów cenowych na rynku
  • Wymagania

  • znajomość przepisów oraz problematyki prawa zamówień publicznych
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnego przygotowywania ofert oraz prowadzenie negocjacji
  • biegła znajomość obsługi komputera pakietu ms office oraz internetu
  • prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność
  • znajomość przepisów oraz problematyki planowania przestrzennego będzie dodatkowym atutem