Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. zakupów

TFP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Dziećmierowo k/Kórnika
praca stacjonarna
5826 dni temu

Ogłoszenie numer: 48676, z dnia 2008-09-02

TFP Sp. z o.o. z Dziećmierowa k/ Kórnika/ 20 km za Poznaniem Producent Tektury Falistej i Opakowań www.tfp.com.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie, Dziećmierowo k/Kórnika

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem zakupu w przydzielonym obszarze asortymentowym,
  • Prognozowanie potrzeb produkcyjnych, planowanie zakupów i analizowanie stanów magazynowych kupowanego asortymentu
  • Optymalizacja warunków zakupów oraz kosztów w obszarze zakupów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne);
  • Min. 2 lata doświadczenia pracy w dziale zakupów na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel);
  • Doświadczenie w budowaniu łańcucha dostaw, w kontaktach z dostawcami
  • Łatwości nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne
  • Silna motywacja wewnętrzna i zaangażowanie
  • Spojrzenie zorientowane na sukces, kreatywność i samodzielność
  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnych
Mile widziane:
  • Znajomość systemów zarządzania procesami: MRP lub ERP , np. programu Axapta
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość procedur przetargowych

Oferujemy

  • pracę w dużym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie