Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Zakupów

Kilargo Sp z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5897 dni temu

Ogłoszenie numer: 48546, z dnia 2008-08-26

to jeden z największych producentów lodów w Polsce. Jednym z czynników podnoszącym naszą pozycję na rynku produktów lodowych jest wysoki poziom nowoczesnej technologii produkcji oraz szczególna dbałość o jakość naszych produktów czego potwierdzeniem jest ich ugruntowana pozycja na rynku lodowym w kraju i zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • optymalizacja kosztów w obszarze zakupów;
  • poszukiwanie nowych dostawców surowca i opakowań;
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami;
  • współpraca z Działem Wdrożeń w zakresie doboru oferty produktowej.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie);
  • min. 1 rok doświadczenia pracy w dziale zakupów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel);
  • znajomość programów operacyjnych Microsoft Axapta lub SAP będzie dodatkowym atutem;
  • wysoka analityczność.
  • Oferujemy

  • atrakcyjny pakiet szkoleń i system adaptacji;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się nowocześnie zarządzanej firmie;
  • możliwość awansu.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.