Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista Ds. Zakupów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6513 dni temu

Ogłoszenie numer: 25108, z dnia 2006-12-19

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ZAK/2811/06

Opis stanowiska

- doświadczenia w prowadzeniu negocjacji zakupowych, - dokonywanie selekcji i wyboru dostawców, - kształtowanie dobrych relacji z dostawcami, - terminowa realizacja zamówień.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w dużej firmie produkcyjnej), - znajomość zagadnień związanych z realizowanymi zakupami, - doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych (kontrakty zakupowe), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, - zdolności analityczne, kreatywność, samodzielność.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym koncernie - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - możliwości rozwoju.