Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Swarzędz
Specjalista ds. zakupów

FALLWORK Sp zo.o.
Swarzędz
praca stacjonarna
2648 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Swarzędz - Nr ref.: ZAK/SW/717
Opis stanowiska:

- analiza zapotrzebowania na surowce w systemie SAP

- realizacja, organizacja i nadzór nad procesem zarządzania zapasami surowców

- planowanie i organizowanie dostaw surowców

- odbywanie spotkań z dostawcami, prowadzenie negocjacji cenowych

- ocena i dobór dostawców

- uczestnictwo w wyjazdach zagranicznych

- współpraca z działami marketingu, sprzedaży i produkcji przy realizacji projektów wdrożeniowych

- współpraca z działem Logistyki w kwestiach organizacji transportów

- współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi

- udział w rozwiązywaniu bieżących problemów z zakresu dostaw

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe

- znajomość języka angielskiego

- znajomość systemu SAP

- wiedza na temat rynku surowców

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- dyspozycyjność i chęć do wyjazdów zagranicznych (targi)

- samodzielność, dokładność

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

- pracę w nowoczesnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie

- wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

- wsparcie ze strony współpracowników

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!

Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Kontakt bezpośredni do osoby prowadzącej rekrutację, tel. 884 009 245