Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Specjalista ds. zakupów

Biznes Partner Sp. z o.o.
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
4803 dni temu

Ogłoszenie numer: 149668, z dnia 2011-05-23

poszukuje dla swojego Klienta – firmy o profilu produkcyjnym – Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska

  • analiza rynku potencjalnych dostawców
  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • tworzenie i realizacja harmonogramu zakupów gwarantującego ciągłość produkcji
  • planowanie dostaw krótkoterminowych i długoterminowych
  • nadzorowanie stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • solidność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dobre zdolności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazne warunki pracy