Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. zakupów

PROFMETKOL
mazowieckie, Słupno k/Radzymina
praca stacjonarna
4865 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupno k/Radzymina
Nr Ref.: EK/02/03/11

Główne zadania:
  • analiza rotacji towarów i zagwarantowanie określonej dostępności,
  • koordynacja i odpowiedzialność za terminową dostawę towarów,
  • negocjowanie warunków współpracy i składanie zamówień u dostawców,
  • poszukiwanie najbardziej atrakcyjnych dostawców,
  • budowanie relacji z aktualnymi dostawcami.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie zawodowe związane z pracą w dziale zakupów,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność analizowania i planowania,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomości pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w dziale zakupów,
  • możliwość stabilnego rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wprowadzających.