Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Zakupów Poligraficznych

Astron Business Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6446 dni temu

Ogłoszenie numer: 25099, z dnia 2006-12-21

Astron Business Services Sp. z o.o. jest firmą o korzeniach angielskich świadczącą usługi w zakresie Business Process Outsourcing a w szczególności przetwarzania dokumentów oraz ich obiegu, organizowania archiwum, Print Management oraz innych usług spełniających bardzo specjalistyczne wymagania klienta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PM/12/06

Opis stanowiska

W związku z rozszerzniem się jednego z naszych projektów dla odbiorców z rynku angielskiego pilnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie pracownika na stanowiska Specjalisty ds. Zakupów Poligraficznych. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - przygotowywanie szczegółowych specyfikacji dla nowych produktów, - tworzenie i aktualizowanie folderu produktów, - dokonywanie selekcji dostawców, - negocjowanie z dostawcami warunków cen, - składanie zamówień i odpowiedzialność za ich wykonanie w terminie, - ustalanie terminów płatności, - optymalizację warunków zakupów, - zapewnianie dostawy i dotrzymywania warunków umów, - kontakt z pracownikami firmy w Anglii, - przygotowywanie raportów i statystyk dot. konkretnych produktów.

Wymagania

- wykształcenia wyższego, - znajomości podstawowych procesów drukarskich, - dobrej znajomości rynku poligraficznego, - zdolności analitycznych, - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem), - prawa jazdy kat. „B”, - bardzo dobrej znajomości Microsoft Excel, - komunikatywności, - zaangażowania w powierzone obowiązki, - umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy: - pracę w międzynarodowym środowisku - szkolenia - możliwości rozwoju zawodowego