Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Specjalista ds. zakupów i kooperacji

Ergolet Polska Spółka z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
5754 dni temu

Ogłoszenie numer: 53323, z dnia 2008-12-16

Ergolet A/S jest przedsiębiorstwem w dynamicznym rozwoju w 30 pracownikami w Danii I 60 w Polsce. Produkujemy wysokiej jakości sprzed rehabilitacyjny takich jak podnośniki dla pacjentów i krzesła do łazienek. Nasz eksport wynosi 70% rocznego obrotu. Posiadamy jakościowe I środowiskowe certyfikacje ISO na poziomie 9000, 14001 I 13485. W 2008 Ergolet stal sie częścią Liberty Diversified Industries (LDI) prywatnej amerykańskiej korporacji z 1600 pracownikami. Ze swojej siedziby w Minneapolis, Minnesota, LDI jest zarządza swoimi przedsiębiorstwami w działach przemysłowych takich jak m. in. papier i karton, maszyny, sprzęt biurowy, transport wewnętrzny i projektowanie opakowań.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

    Na stanowisku pracownik odpowiedzialny będzie za zakupy i kooperację w zakresie:
  • Części i komponentów elektronicznych
  • Części i komponentów automatyki przemysłowej
  • Materiałów hutniczych; blachy, pręty, kształtowniki itp.
  • Elementów złącznych
  • Pokryć lakierniczych i galwaniczny
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Negocjacje cenowe
  • Współpraca z dostawcami – kooperantami
  • Nadzór nad prawidłową strukturą zamówień towarów i stanów magazynowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynków wschodnich i zachodnich – pozyskanie nowych dostawców
  • Znajomość rynku dostawców branży technicznej
  • Doświadczenie negocjacyjne
  • Znajomość pakietu Excel i Word
  • Biegłe poruszanie się w Internecie
  • Zdecydowane ukierunkowanie na cele
  • Kreatywność w reagowaniu na nieprzewidziane sytuacje
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Wiedza z zakresu logistyki i łańcucha dostaw
  • Umiejętność zarządzania zapasami

Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w koncernie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia