Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

IPK sp. z o.o.
Bytom, praca stacjonarna w placówce regionalnej w Bytomiu
praca stacjonarna
4713 dni temu

Nasz Klient, działająca z powodzeniem na rynku polskim od 1997 roku firma zagraniczna, producent i dostawca nowoczesnych systemów pakowania przemysłowego, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Nr ref.: SWW/10/11/praca

Miejsce pracy: praca stacjonarna w placówce regionalnej w Bytomiu

Opis stanowiska:
  • Wspólna z regionalnymi przedstawicielami handlowymi odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie placówki – biura sprzedaży i magazynu – ze szczególnym uwzględnieniem realizacji regionalnych budżetów sprzedaży
  • Wsparcie przedstawicieli handlowych w procesie pozyskiwania nowych klientów, głównie z sektora przemysłowego, na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego oraz części województw świętokrzyskiego i podkarpackiego
  • Podtrzymywanie i rozwijanie partnerskiej współpracy z odbiorcami istniejącymi
  • We współpracy z centralą w Poznaniu utrzymywanie właściwych stanów magazynowych dostosowanych do regionalnej wielkości i struktury sprzedaży
  • Obsługa klientów detalicznych w sklepie oraz współpraca z firmami spedycyjnymi w zakresie realizacji większych dostaw do klientów w regionie
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji magazynowej i finansowej oraz odpowiedzialność za jednostkę kasową w sklepie
  • Systematyczne raportowanie do Dyrektora Handlowego i Działu Finansowego o zaawansowaniu realizacji planów sprzedaży i ważnych zdarzeniach w regionie

Oczekiwania:

  • Co najmniej średnie (preferowany licencjat) wykształcenie ekonomiczne lub handlowe
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji interpersonalnych
  • Aktywność i zdolność do samodzielnej pracy
  • Rzetelność i dokładność
  • Łatwość przyswajania i przekazywania wiedzy
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub chęć podjęcia nauki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy handlowej w branży technicznej

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • Dobrą, życzliwą atmosferę
  • Szkolenia w zakresie produktów i technik sprzedaży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656