Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. wsparcia projektu

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Warszawa
6 000 - 6 500 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
379 dni temu

Ogłoszenie numer: 8482392, z dnia 2023-09-04

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:
  • obsługa procesu zakupowego w zakresie projektów CapEx i OpEx
  • definiowanie, weryfikacja formalna i merytoryczna potrzeb zakupowych
  • weryfikacja kompletności i zgodności dokumentów zakupowych (np. oferta, umowa, formatka zapotrzebowania)
  • rejestracja zapotrzebowań w systemach zakupowych OPL
  • monitorowanie prawidłowości kwalifikacji kosztów
  • monitoring zapotrzebowań na ścieżkach akceptacyjnych
  • wsparcie dla Kierownika Projektu w realizacji procesu zakupowego
  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień
  • przygotowywanie i weryfikowanie memoriałów
  • odbiór prac
  • wyjaśnianie i zatwierdzenie faktury zakupu
  • obsługa zamówień HR i analiza wykonania budżetu w zakresie outsourcingu
  • wsparcie przy rekrutacji nowych kandydatów
  • wsparcie HR-owe w trakcie trwania współpracy
  • archiwizacja dokumentów
  • udział w definiowaniu procedur w ramach procesu zakupowego
  • przygotowywanie danych na potrzeby cashflow
  • raportowanie pozycji OBS (Off-balance sheet positions)

Wymagania

PERSONALNE:
  • odpowiedzialność, umysł analityczny, umiejętność logicznego myślenia
  • umiejętność pracy z liczbami
  • dbałość o szczegóły/rzetelność
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • umiejętność interpretacji zapisów procedur oraz opracowywania / aktualizacji procedur
SPECJALISTYCZNE:
  • znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office  - Microsoft Outlook, Word, Excel
  • (praktyczna znajomość Excel na poziomie średniozaawansowanym)
  • znajomość podstawowych zagadnień finansowych z zakresu inwestycji
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej