Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Wsparcia Operacji

LeasingTeam Group
Warszawa
praca stacjonarna
3155 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005150
Zakres obowiązków:
  • Raportowanie sprzedaży rynku B2C&SOHO,
  • Budowanie raportów i narzędzi raportowych, opartych na dostępnym środowisku bazodanowym,
  • Rankingowanie konkursów sprzedażowych rynku B2C&SOHO Orange Polska.
Oczekiwania:
  • Sprawna obsługa programów MS Excel i MS Access,
  • Mile widziana znajomość VBA/SQL.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Pracę w systemie jednozmianowym.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.