Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
SPECJALISTA ds. wsparcia IT i wdrożeń

KC Consulting Jerzy Wawryszczuk
Poznań
praca stacjonarna
5017 dni temu

Firma KC Consulting założona została w 2000r. przez specjalistów w dziedzinie informatyki i telekomunikacji. Ideą firmy jest dostarczanie jak najlepszych rozwiązań z zakresu systemów informatycznych oraz sieciowych, które przyczynią się do szybkiego rozwoju i polepszenia pracy w firmie. Ambicją firmy jest świadczenie usług o najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających klientów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy kompleksowe rozwiązania do przesyłania i przetwarzania informacji oraz zarządzania nią, w oparciu o produkty własne i wybranych liderów branży teleinformatycznej i sprzętu biurowego

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • wdrożenia systemów zarządzania i monitorowania druku
  • wdrożenia systemów serwerowych/klastrowych
  • rozwiązywania problemów technicznych/informatycznych u klientów
  • pomoc zdalna
  • uczestnictwo w szkoleniach i egzaminach
  • współpraca z dostawcami sprzętu i usług
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z informatyką
  • bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych
  • bardzo dobra znajomość sieci LAN i WAN
  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na pracę z dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • certyfikat Microsoft MCSA/MCSE (nowe szkolenia MS 70-640, 70-641, 70-642, 70-643)
  • znajomość zagadnie wirtualizacji, w specjalności VMWare 4.xx, vCenter
  • certyfikat CISCO – znajomość instalacji i konfiguracji routerów sieciowych
  • minimum 5 letnie doświadczenie w informatyce
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzeni i premie
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)