Specjalista ds. Windykacji

Juwentus Serwis sp. z o.o.
Warszawa, ul. Poloneza
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
2 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Poloneza
Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, do Centrali Firmy w Warszawie na ul: Poloneza poszukuje Specjalisty ds. windykacji.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • monitorowanie zaległości w płatnościach oraz utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z Klientami
  • wyjaśnianie na bieżąco przyczyn opóźnień w regulowaniu zobowiązań, negocjowanie i ustalanie warunków spłat zaległości oraz realizowanie założonych planów
  • przygotowywanie oraz wysyłka dokumentów związanych z wezwaniami do zapłaty oraz wypowiedzeniami umów
  • raportowanie czynności oraz rejestrowanie korespondencji sądowo-egzekucyjnej w systemie windykacyjnym
  • stała współpraca z innymi działami organizacji
WYMAGANIA:
  • praktyczna znajomość procesu windykacji oraz wybranych zagadnień prawnych z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej
  • doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem zadań
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, w szczególności telefonicznych
  • mile widziana znajomość programu windykacyjnego DEBT Manager
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań​
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • szkolenia produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet opieki medycznej
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Gazele Biznesu 2017, Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018, Złoty Laur Klienta 2021, Konsumencki Lider Jakości 2022 oraz Laur Klienta 2023
Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.