• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. odzyskiwania należności

    Kaczmarski Inkasso Sp. j.   Wrocław, Danuty Siedzikówny 12    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Nasze oczekiwania: Chcesz rozwijać się zawodowo- nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy – zapewniamy szkolenia, Jesteś nastawiony na wysoką jakość pracy, w szczególności na współpracę z klientem, Rozmowy telefoniczne nie są dla Ciebie wyzwaniem, Jesteś obeznany w...
  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    13 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Pracownik ds. Telewindykacji Warszawa
Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

Invest Incaso S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1842 dni temu

Invest Incaso S.A. to prężnie rozwijająca się marka na polskim rynku, posiadająca doświadczony zespół ekspertów. Oferujemy unikalne i kompleksowe podejście do całego rynku wierzytelności poprzez zakup należności masowych, inkaso, inwestycje oraz obsługę prawną.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • telefoniczne prowadzenie negocjacji dotyczących warunków spłaty zobowiązań finansowych
  • wyjaśnianie z klientami przyczyny zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie do ich spłaty
  • prowadzenie działań monitorujących, windykacyjnych oraz ustalanie harmonogramów spłat
  • podejmowanie działań mających na celu zapobieganie wystąpieniu zaległości
  • pozyskiwanie oraz aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemach
  • dbanie o wysoki standard obsługi
  • zapewnienie ciągłości procesu odzyskiwania należności
Wymagania:
  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze windykacji lub obsłudze klienta
  • bardzo dobrze rozwiniętych zdolności negocjacyjnych
  • znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności i asertywności
  • nienagannej dykcji
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • pracę w profesjonalnym i kreatywnym zespole
  • możliwość awansu w ramach rozwoju Spółki
  • środowisko wspierające rozwój i nastawienie na osiągnięcie sukcesów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach systemu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • przyjazną atmosferę pracy