Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Starachowice
Specjalista ds. Wdrożeń

Cerrad sp. z o.o.
Starachowice
praca stacjonarna
3682 dni temu

Ogłoszenie numer: 476783, z dnia 2014-07-16

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie procesu wdrażania do oferty Spółki nowych wzorów produktów pod kątem wymogów technicznych oraz ich oceny użytkowej i jakościowej,
  • poszukiwanie inspiracji dla nowych wyrobów,
  • testowanie próbek i akceptacja produktu finalnego,
  • współpraca z działem graficznym,
  • wsparcie informacyjne działu handlowego.

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

  • biegle posługują się językiem angielskim (język włoski będzie dodatkowym atutem)
  • posiadają znajomość programów graficznych,
  • są ambitne i gotowe do kreatywnej i aktywnej pracy,
  • posiadają wykształcenie wyższe,
  • są gotowe do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie’
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę  w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem w produkcji płytek klinkierowych w Polsce i w Europie,
  • możliwości zdobycia nowych, ciekawych doświadczeń zawodowych.