Najnowsze oferty pracy

  • Główny Specjalista - Senior Underwriter

    GRUPA PZU   Poznań    praca hybrydowa   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Realizacja wyznaczonej polityki underwritingowej w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla klienta korporacyjnego; Ocena i akceptowanie ryzyk w zakresie przyznanych kompetencji; Kontrole funkcjonalne w zakresie jakości składanych i akceptowanych ofert oraz zawieranych umów...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Underwriter Warszawa
Specjalista ds. Underwritingu

Liberty Direct
Warszawa
praca stacjonarna
3609 dni temu

Dołącz do Najlepszego Pracodawcy 2013 - Liberty Direct.
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Należymy do istniejącej od 1912 roku międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Liberty Mutual.

Nasz zgrany i bardzo zaangażowany zespół chcemy powiększyć o osobę pracującą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • underwritingowa analiza portfela agencyjnego
  • systematyczna współpraca z siecią agencyjną mającą na celu utrzymanie rentowności kanału
  • inicjowanie zmian w procesie sprzedaży i produktach komunikacyjnych oferowanych przez sieć agencyjną
  • tworzenie procedur underwritingowych dla sieci sprzedaży
  • realizacja polityki underwritingowej w kanale agencyjnym
  • przygotowywanie i opracowywanie raportów dla agentów
  • kontrola przestrzegania procedur underwritingowych
  • systematyczna współpraca z działem aktuariatu w sprawie taryfy kanału agencyjnego (analiza, weryfikacja i akceptacja odstępstw dla poszczególnych agentów)
  • systematyczna analiza systemów underwritingowych stosowanych przez inne zakłady ubezpieczeń
  • przygotowanie i wdrażanie nowych produktów komunikacyjnych
Wymagania:
  • min 2 lata doświadczenia w underwritingu agentów
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobre zdolności analityczne
  • umiejętność szybkiego wyciągania wniosków i szybkiego uczenia się
  • umiejętność opracowywania i prezentowania danych
  • umiejętność podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji
  • biegła obsługa MS Office (zwłaszcza bardzo dobra znajomość programu Excel oraz Power Point)
  • dokładność, skrupulatność, kreatywność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy (pełen etat) oraz atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o umieszczenie w CV następującej adnotacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.