Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. Ubezpieczeń Majątkowych

Agencja TU Allianz
wielkopolskie
praca stacjonarna
5535 dni temu

Ogłoszenie numer: 66950, z dnia 2009-06-19

poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: 023/15/05/09

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert

Wymagania

  • Gotowość założenia własnej działalności
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Silna motywacja i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne i premiowe
  • Możliwości awansu
  • Rozbudowany system profesjonalnych szkoleń
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym środowisku