Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Turystyki

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4843 dni temu

Ogłoszenie numer: 154960, z dnia 2011-06-16

Wiodący touroperator,  w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: TS/Wro/0611

Opis stanowiska

  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta w biurze sprzedaży tour-operatora

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profile turystycznym lub handlowym
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży turystycznej
  • znajomość popularnych kierunków turystycznych
  • kompetencje sprzedażowe, komunikacyjne i negocjacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i entuzjazm

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej
  • pakiet socjalny
  • atrakcyjne oferty wakacyjne