Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. turystyki - doradca klienta

Bon Voyage Prywatne Biuro Podróży
Poznań
praca stacjonarna
5965 dni temu

Ogłoszenie numer: 44203, z dnia 2008-05-19

jest najdłużej działającym prywatnym polskim biurem podróży, założonym w 1982 r. Prowadzimy agencyjną sprzedaż oferty najlepszych sprawdzonych zagranicznych i polskich touroperatorów. Bon Voyage jest organizatorem zagranicznych wyjazdów grupowych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoby ztrudnione na w/w stanowisku profesjonalnie doradzają klientom wybranie najwłaściwszej dla konkretnego klienta oferty wyjazdów zagranicznych, udzielają informacji praktycznych dot. podróży i pobytu, atrakcyjności kraju i miejsca wypoczynku, standardu świadczeń, dokonują rezerwacji, zawierają umowy z klientami, wydają dokumenty podróży i wykonują czynności związane z wyjazdami zagranicznymi klientów.

Wymagania

  • minimum jeden rok pracy w biurze podróży lub handlu,
  • dobra znajomość popularnych destynacji turystycznych:
    • kraje basenu Morza Sródziemnego,
    • Wyspy Kanaryjskie,
    • Karaiby,
    • wybrane kraje Afryki i Azji,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia rozmów i skutecznego przekonywania,
  • niemiecki i/lub angielski konwersacyjnie
  • tłumaczenie tekstów z niemieckojęzycznych katalogów TUI, Neckermanna itp.,
  • wskazana ukończona edukacja,
  • dodatkowy atut to znajomość systemów rezerwacyjnych niemieckich i polskich touroperatorów oraz ukończone dodatkowe kursy z zakresu informatyki i programowania.
  • Oferujemy

  • pracę w renomowanym biurze podróży profesjonalnie wyposażonym i estetycznie urządzonym,
  • pracę w przyjaznym zespole współpracowników,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w sprzedaży,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • zagraniczne wyjazdy studyjne.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.