Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. turystyki - doradca klienta

Bon Voyage Prywatne Biuro Podróży
Poznań
praca stacjonarna
6514 dni temu

Ogłoszenie numer: 25067, z dnia 2006-12-18

Bon Voyage jest najdłużej działającym prywatnym polskim biurem podróży, założonym w 1982 r. Prowadzimy sprzedaż oferty najlepszych sprawdzonych zagranicznych i polskich touroperatorów. Bon Voyage jest organizatorem / touroperatorem / zagranicznych wyjazdów grupowych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoby ztrudnione na w/w stanowisku profesjonalnie doradzają klientom wybranie najwłaściwszej dla konkretnego klienta oferty wyjazdów zagranicznych dokonują rezerwacji, zawierają umowy z klientami i wykonują wszelkie czynności związane z wyjazdami zagranicznymi klientów.

Wymagania

- minimum jeden rok pracy w biurze podróży lub handlu, - dobra znajomość popularnych destynacji turystycznych: . kraje basenu Morza Sródziemnego, . Wyspy Kanaryjskie, . Karaiby, . wybrane kraje Afryki i Azji, - łatwość nawiązywania kontaktów, - umiejętność prowadzenia rozmów i skutecznego przekonywania, - niemiecki i/lub angielski konwersacyjnie - tłumaczenie tekstów z niemieckojęzycznych katalogów TUI, Neckermanna itp., - wskazana ukończona edukacja, - dodatkowy atut to znajomość systemów rezerwacyjnych głównych touroperatorów niemieckich i polskich

Oferujemy

- pracę w renomowanym biurze podróży profesjonalnie wyposażonym i estetycznie urządzonym, - pracę w przyjaznym zespole współpracowników, - zagraniczne wyjazdy studyjne, - wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w sprzedaży, - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.