Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Głogów
Specjalista ds. Transportu

SCANTEK LTD Sp.z o.o.
Głogów
praca stacjonarna
5525 dni temu

Ogłoszenie numer: 73532, z dnia 2009-09-02

ul.Sikorskiego 50/3 67-200 Głogów e-mail: dubuna@scantek.com.pl

Miejsce pracy: Głogów

Opis stanowiska

  • ROZWÓJ BAZY KLIENTÓW FIRMY ORAZ BIEŻĄCA OBSŁUGA KONTRAKTÓW SPEDYCYJNYCH
  • monitorowanie rynku oraz poszukiwanie i identyfikowanie szans rynkowych
  • nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych krajowych i zagranicznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem całego procesu spedycji drogowej realizowanych kontraktów i zleceń
  • współudział w realizacji strategii rozwoju firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • min 2 –letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku Spedytora Międzynarodowego (w spedycji drogowej)
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację oraz podejmowania decyzji
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • duża kreatywność i samodzielność w działaniu
  • silne nastawienie na wyznaczanie i realizowanie celów
  • biegła znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznej atmosferze
  • samodzielną, pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • satysfakcjonujący system motywujący

Wynagrodzenie

Od 1500 do 10000 PLN