Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Transportu

WELTT Tomasz Maroszek
Warszawa
praca stacjonarna
5700 dni temu

Ogłoszenie numer: 54750, z dnia 2009-01-05

Firma logistyczna działająca w Warszawie. Obsługa floty samochodowej, prowadzenie magazynów, realizacja procesu zakupów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należała obsługa floty samochodowej - około 80 pojazdów (rozliczanie transakcji paliwowych, rejestracja pojazdów, nadzór nad naprawami, nadzór nad likwidacją szkód, ewidencja pojazdów itp.)

Wymagania

  • Wiek do 30-45lat,
  • niekaralność,
  • wykształcenie min średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (aplikacji Excell, Word, obsługi poczty elektronicznej, znajomość programu Carmen mile widziana),
  • znajomość budowy pojazdów samochodowych,
  • prawo jazdy kat. B z min. 3 letnią praktyką prowadzenia pojazdów,
  • znajomość obsługi maszyn biurowych,
  • komunikatywność,
  • kultura osobista
  • a przede wszystkim chęć do pracy!

Oferujemy

Praca w Warszawie, w miłej atmosferze, w młodym kilkuosobowym zespole, płaca adekwatna do doświadczenia i umiejętności oraz osiąganych wyników.