Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

Frisco S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1730 dni temu

 Jesteśmy liderem warszawskiego
rynku zakupów spożywczych
z dostawą do domu.
Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • udział w planowaniu, organizacji i realizacji działań promocyjnych sklepu,
  • bieżąca współpraca z działem handlowym przy planowaniu i realizacji akcji promocyjnych,
  • nadzór i kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesów planowania i egzekucji promocji między poszczególnymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi,
  • zbieranie i przekazywanie informacji związanych z promocjami wewnątrz organizacji,
  • opracowywanie materiałów marketingowych,
  • implementacja materiałów graficznych na www,
  • współpraca z agencjami marketingowymi/producentami oraz innymi działami wewnątrz organizacji,
  • uczestnictwo w spotkaniach strategicznych z największymi markami FMCG,
  • analiza efektywności akcji promocyjnych.
DOCENIAMY:
  • komunikatywność,
  • poczucie estetyki,
  • absolwent lub student ostatnich lat studiów o profilu kierunkowym (mile widziane: zarządzanie, marketing, grafika, polonistyka, psychologia biznesu itp.),
  • dobra znajomość pakietu Office (Power Point, Word, Excel),
  • mile widziane doświadczenie w dziale Marketingu/Trade Marketingu, agencjach reklamowych (praktyka, staż),
  • precyzja i dbałość o szczegóły,
  • zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy przy wielu projektach na raz, szybkość uczenia się,
  • chęć dalszego rozwoju w strukturach Trade Marketingu/E-commerce.
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne projekty, pełną odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Możliwość nauki od profesjonalistów. Przyjazna praca w młodym zespole
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji
  • Grupowe ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna