Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

BKF TENZI SP Z O O
Szczecin
praca stacjonarna
6242 dni temu

Ogłoszenie numer: 31145, z dnia 2007-06-15

BKF jako pionierska firma w branży chemii i urządzeń do profesjonalnego sprzątnia od 1989 roku zbudowała i systematycznie rozwija sprzedaż oraz serwis poprzez sieć autoryzowanych przedstawicieli i konsultantów. Dzisiaj firma BKF TENZI kontynuuje zapoczątkowane tradycje oferując marki najbardziej uznanych producentów w Europie i na świecie, których wyroby charakteryzują się najwyższą jakością, technologią i innowacyjnością. Oprócz dystrybucji produktów do sprzątania jesteśmy także producentem nowoczesnych myjni bezdotykowych oraz profesjonalnych mat wejściowych. Firma BKF TENZI blisko współpracuje z firmą TENZI - producentem chemii profesjonalnej, znajdującej coraz większe uznanie na rynku zarówno krajowym jak i zagranicznym.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Pozyskiwanie klientów dla firmy

Wymagania

KOBIETY, znajomosc obslugi komputera

Oferujemy

Stabilna prace w duzej rozwijajacej sie firmie