Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Rawa Mazowiecka
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

PHU IMAR
Rawa Mazowiecka
praca stacjonarna
4825 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej IMAR dla swojego klienta poszukuje:

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zadania:

  • aktywna sprzedaż telefoniczną produktów i usług,

Wymagania:
  • nienaganna dykcja,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na projektach sprzedażowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie,
  • wykształcenie min. średnie.
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne,
  • stabilne zatrudnienie, - umowa zlecenie lub umowa o pracę tymczasową,
  • miłą atmosferę w pracy w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • system profesjonalnych szkoleń oraz stałe wsparcie trenerów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.