Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

PHU IMAR
mazowieckie
praca stacjonarna
4910 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej IMAR dla swojego klienta Operatora Telefonii Cyfrowej poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

  • Obsługa połączeń klientów firmy.

Wymagania:
  • nienaganna dykcja,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne,
  • stabilne zatrudnienie, - umowa o pracę
  • miłą atmosferę w pracy w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.