Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn
Specjalista ds. Technicznych

Belight Sp. z o.o.
Raszyn
praca stacjonarna
5635 dni temu

Ogłoszenie numer: 57162, z dnia 2009-02-18

dynamicznie rozwijająca się firma będąca producentem i dostawcą opraw oświetleniowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • Projektowanie oświetlenia
  • Ocena i weryfikacja stanu technicznego sprzętu oświetleniowego
  • Ocena i weryfikacja danych fotometrycznych opraw oświetleniowych
  • Przygotowanie i przeprowadzenie procesu dopuszczenia oprawy do obrotu na terenie UE
  • Wymagania

  • Znajomość oprogramowania do projektowania oświetlenia (np. Relux, Dialux)
  • Znajomość programu AutoCad
  • Doświadczenie w branży oświetleniowej (elektrotechnicznej)
  • Ogólna znajomość norm i zasad projektowania oświetlenia
  • Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwości rozwoju
  • Umowę o pracę