Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Technicznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Wrocław
praca stacjonarna
6264 dni temu

Ogłoszenie numer: 33418, z dnia 2007-08-27

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern - jeden z największych producentów i dostawców hydrauliki siłowej na świecie

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ST/W/0808/07

Opis stanowiska

Zadania: - obsługa klienta w zakresie informacji technicznej i doradztwo techniczne; - prace projektowe w zakresie układów hydraulicznych zgodnie z zapotrzebowaniem klienta; - prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów; - opieka nad materiałami katalogowymi i informacją techniczną.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (hydraulika siłowa); - umiejętność odczytywania i tworzenia projektów układów hydraulicznych, - bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny); - komunikatywność; - wskazane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; - mile widziana znajomość CAD.

Oferujemy

- satysfakcjonującą pracę w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i otwartym środowisku pracy; - pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość podwyższania kompetencji; - możliwość obcowania z techniką na najwyższym światowym poziomie; - atrakcyjne warunki zatrudnienia z bogatym pakietem socjalnym i medycznym.