Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds Technicznych

Arka Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4153 dni temu

Ogłoszenie numer: 267774, z dnia 2013-04-01

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: praca

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie regularnych serwisów i napraw dystrybutorów wody
  • Dokonywanie montaży nowych urządzeń
  • Usuwanie drobnych usterek i awarii
  • Przygotowywanie, testowanie i konserwacja urządzeń
  • Montaż nowych rozwiązań w urządzeniach
  • Praca na terenie całego kraju

Wymagania

  • Średnie wykształcenie techniczne
  • Gotowość do pracy, chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Wysoka kultura osobista, kreatywność i poczucie humoru
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania.
  • Samochód służbowy po okresie próbnym.