Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. Technicznych

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6663 dni temu

Ogłoszenie numer: 19413, z dnia 2006-04-18

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

- współpraca z biurami projektowymi w zakresie produktów oferowanych przez firmę - wspomaganie działu handlowego w doradztwie technicznym - zarządzanie wytycznymi zabudowy i wiedzą techniczną firmy - rozwiązywanie problemów techniczno-budowlanych - wprowadzanie zmian do dokumentacji budowlanej w Auto Cad

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne: budowlane lub mechaniczne - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym - praca z Auto Cad - komunikatywność - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B - mile widziana praktyka w budownictwie lub biurze projektów

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia

Poznaj

Kolbud Sp. z o.o.