Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. technicznych

CELIKO Sp. z o. o.
Poznań
praca stacjonarna
4893 dni temu

Ogłoszenie numer: 145172, z dnia 2011-04-26

producent art. spożywczych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • inżynier w dziale rozwoju,
  • Planowanie i kompletowanie linii technologicznych,
  • Dobór urządzeń,
  • Nadzór nad procesem inwestycyjnym, prowadzenie dokumentacji inwestycyjnej,
  • Projektowanie modernizacji urządzeń i linii technologicznych, w razie potrzeby udział w pracach służb utrzymania ruchu

Wymagania

  • Wyższe techniczne - budowa maszyn,
  • Mile widziana specjalność budowy maszyn przemysłu spożywczego,
  • Znajomość AutoCad,
  • Znajomość j. angielskiego,

Oferujemy

  • Stanowisko dające możliwość rozwoju posiadanych umiejętności