Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. technicznych / Kosztorysant budowlany

Arkada Budownictwo sp zo.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4838 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma Arkada Budownictwo sp. z o.o, specjalizująca się w budownictwie domów jednorodzinnych, poszukuje kandydata na specjalisty ds technicznych / kosztorysanta.

Zadania:
  • kosztorysowanie robót budowlanych,
  • nadzór techniczny nad realizowanymi projektami,
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczych,
  • wsparcie techniczne kierowników budowy i robót,
  • opracowywanie kosztorysów inwestorskich oraz wykonawczych,
  • współpraca z klientami w zakresie doradztwa technicznego.
Wymagania:
  • wykształcenie budowlane średnie lub wyższe,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w ramach przyjętego budżetu,
  • umiejętność kosztorysowania,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.