Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Specjalista ds. Techniczno-Rozwojowych

P.U.-P. " Kolbud" Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz ul. Fordońska 183
praca stacjonarna
5621 dni temu

Ogłoszenie numer: 58085, z dnia 2009-02-24

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej. Poszukujemy:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz ul. Fordońska 183

Opis stanowiska

Stanowisko obejmuje współpracę z biurami projektów, tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby firmy oraz opinii technicznych dotyczących urządzeń dystrybuowanych przez firmę, a także współpracę w opracowywaniu reklam graficznych i folderów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechaniczne lub budowlane)
  • aktywna znajomość języka angielskiego (korespondencja, konwersacja)
  • praktyka w pracy z programem Auto Cad
  • znajomość programów graficznych (np. Photoshop)
  • dyspozycyjność (sporadyczne wyjazdy służbowe)
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • stabilne warunki pracy
  • szkolenia
  • rozwój zawodowy

    Poznaj

    Kolbud Sp. z o.o.

    Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej