Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds Techniczno-Handlowych

Radius-Radpol
wielkopolskie, Skórzewo k.Poznania
praca stacjonarna
5430 dni temu

Ogłoszenie numer: 76965, z dnia 2009-10-02

Firma z 27 letnim stażem na rynku. Zajmuje się doradztwem i dostawą urządzeń do napędu maszyn. Firma handlowo-inżynierska, projektowo-wykonawcza

Miejsce pracy: wielkopolskie, Skórzewo k.Poznania

Opis stanowiska

  • Opieka handlowa nad grupą klientów.
  • Obsługa przedsiębiorstw w zakresie dostaw części napędów mechanicznych do urządzeń przemysłowych.
  • Pozyskiwanie klientów, kreowanie popytu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub techniczno-ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego/ niemieckiego
  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych
  • obsługa komputera w zakresie MS Office, internet

Oferujemy

  • atrakcyjną pracę w miłej atmosferze
  • bardzo dobre warunki pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego zadowolenie z wykonywanej pracy