Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds.techniczno-handlowych

P.P.H.U."KAJMA"
Poznań
praca stacjonarna
6056 dni temu

Ogłoszenie numer: 40269, z dnia 2008-02-18

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową,produkujemy i sprzedajemy urządzenia zwiazane z branżą wodociągowo-kanalizacyjną

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 40269

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za : - zamówienia i sprzedaż towarów, - pomoc w planowaniu i przygotowaniu produkcji, - prowadzenie spraw administracyjno- informatycznych, - wykonywanie rysunków technicznych, - nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej, - kontakt z instytucjami technicznymi

Wymagania

-wykształcenie techniczne (nie wykluczamy współpracy z osobą studiującą zaocznie) -bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office,dobra znajomość Solid Works lub Auto Cad - dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego - prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku, w niewielkiej ale dynamicznie rozwijającej się firmie. Umożliwiamy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji.