Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6547 dni temu

Ogłoszenie numer: 24361, z dnia 2006-11-15

Naszym Klientem jest rozwijająca się firma z branży technicznej, posiadająca kilka oddziałów w całym kraju.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SPP/0609/06

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, - utrzymywanie stałego kontaktu z dotychczasowymi klientami, - prowadzenie aktywnego marketingu i prezentowanie oferty firmy, - czynny udział w procesie sprzedaży, - ustalanie cen dla klientów, negocjacje handlowe, - realizacja założeń sprzedażowych i budżetowych, - docelowo koordynacja pracy oddziału firmy.

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe techniczne, - około 2-3 lat doświadczenia handlowego (preferowana branża techniczna), - znajomość obsługi komputera (MS Office), - mile widziana znajomość języka obcego (j. niemiecki, j. angielski), - mile widziana wiedza z zakresu spawalnictwa, odlewnictwa lub pokrewnych, technologii budowy maszyn, materiałoznawstwa, - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, mobilność.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie, - samochód służbowy, tel. komórkowy, - atrakcyjne wynagrodzenie.