Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Technicznej i Handlowej Obsługi Klientów

INS-TOM Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5639 dni temu

Ogłoszenie numer: 64839, z dnia 2009-05-11

INS-TOM Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej m.in. sygnalizatorów optyczno-akustycznych, wyłączników krańcowych, wyłączników bezpieczeństwa itp. Naszymi dostawcami są firmy z Niemiec, Włoch, Francji.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • obsługa techniczna i handlowa istniejących klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie aplikacji oferowanych produktów,
  • realizacja rocznego planu sprzedaży,
  • kontakty bieżące z dostawcami zagranicznymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowani absolwenci wydziału elektrycznego, mechanicznego lub z dziedziny automatyki przemysłowej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej lub materiałów elektrycznych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność w działaniu, kreatywność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • wysoka kultura osobista.