Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. szkoleń

INSTYTUT LAUDATOR
Warszawa
praca stacjonarna
7129 dni temu

Ogłoszenie numer: 9407, z dnia 2005-04-14

INSTYTUT LAUDATOR jest firmą doradczo-szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach i doradztwie w zakresie prawa i funduszy UE.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za stronę organizacyjną szkoleń, które odbywać się będą na terenie całego kraju.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, lub student studiów zaocznych, Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, Prawo jazdy kat. B + doświadczenie w prowadzeniu samochodu, bezwypadkowość, Gotowość do podróży służbowych po całej Polsce,

Oferujemy

Stabilne warunki pracy(umowa o pracę po okresie próbnym), Dobre