Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. Szkoleń

Onyx International Sp. z o.o.
wielkopolskie, cała Polska
praca stacjonarna
4842 dni temu

Firma kosmetyczna poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • przeprowadzanie zabiegów pokazowych opalania natryskowego
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu produktów firmy
  • sprzedaż urządzeń i kosmetyków
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra prezencja
  • chęć do częstych podróży służbowych
  • własna działalność gospodarcza bądź chęć jej założenia
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • nienormowany czas pracy
  • niezbędne narzędzia
  • wsparcie merytoryczne oraz szkolenia