Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Wanaty
Specjalista ds. szkoleń CNC

manBase S.A.
Wanaty, Wanaty, Częstochowa
praca stacjonarna
4004 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą obrabiarek numerycznych oraz zapewnianiu kompletnego zaplecza technologicznego, technicznego oraz szkoleniowego związanego z obróbką na tych maszynach, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty, Częstochowa
Nr Ref.: MTL/001/JG/p
Zadania:
  • tworzenie i kontrola realizacji planu szkoleń
  • przygotowanie materiałów do szkoleń
  • realizowanie szkoleń
  • kontrola procesu szkoleń pod kątem zgodności z wymogami wewnętrznymi, wymogami klientów oraz systemu zarządzania ISO

Wymagania:
  • konieczne doświadczenie w pracy z programowaniem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi oraz programowania systemów: MAZATROL, MITSUBISHI, FANUC
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC
  • bardzo dobra umiejętność przekazywania wiedzy
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zapewnienie wszystkich niezbędnych narzędzi pracy
  • szkolenia w zakresie sterowania MAZATROL
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922